#СкопјеГурман! Вкусни и сочни сендвичи во Subzy! До 41% попуст на пилешки сендвич, сендвич со сувомеснато, италијански сендвич + coca cola, салата Prsciutto или Цезар салата

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

140 ден.

Попуст

36%

Заштеда

51 ден.

Купени: 381

 • Димо Хаџи Димов 137/1-9, Скопје

  Одведи ме таму

  02 322 8044

  nikola_stevkovski@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Пилешки сендвич + coca cola (0,33l) 180 ден. 109 ден.
Сендвич со сувомеснато + coca cola (0,33l) 180 ден. 109 ден.
Италијански сендвич + coca cola (0,33l) 220 ден. 129 ден.
Салата Prsciutto 140 ден. 89 ден.
Цезар салата 130 ден. 89 ден.

*Избор од 3 бесплатни додатоци:

 • марула
 • домат
 • краставица
 • кромид
 • кисели краставички
 • пиперка

*Сосови:

 • Кечап
 • Мајонез
 • тартар сос
 • BBQ сос
 • сенф/мед
 • лут сос
 • пикантен бибер
 • италијански зачини

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 05.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за носење
 • Понудата важи за подигнување од локалот (за носење), не е вклучена достава!

Опис

Состав на јадењата:

1. Пилешки сендвич

 • лепче по избор: бело, интегрално или тортиља
 • Намаз по избор:павлака, песто или малиџано
 • грилован пилешки стек
 • гауда
 • + 3 free додатоци
 • +  сос по избор

2. Сендвич со сувомеснато

 • лепче по избор: бел бегет, интегрален багет или тортиља
 • Намаз по избор: павлака, песто или малиџано
 • Кулен, печеница, мортадела или мисиркини гради
 • Гауда
 • baby рукола
 • + 3 free додатоци
 • +  сос по избор

3. Италијанкси сендвич

 • лепче по избор: бел бегет, интегрален багет или тортиља
 • Намаз по избор: песто или малиџано
 • Маслинки или baby рукола
 • Пршут
 • Моцарела
 • + 3 free додатоци
 • +  сос по избор

4. Салата Prsciutto

 • Марула, бејби рукола, свинска пршута, моцарела, сув домат, дресинг

5. Цезар салата

 • Марула, грилован пилешки стек, шери домати, пармезан, пченка, печено лепче, цезар сос
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.