До 51% попуст на сендвич со пилешка салата или туна, тост со кулен или пршута во Harmony Coffee, Bakery & Cocktails

Цена од

40 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

80 ден.

Попуст

50%

Заштеда

40 ден.

Купени: 306

 • Димитрие Чуповски 26/4-4А (спроти ЈБТ, до Dominos), Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 307 641

Добивате

Опции на понудата:

Сендвич со пилешка салата 100 ден. 49 ден.
Сендвич со туна 100 ден. 49 ден.
Тост со кулен 70 ден. 40 ден.
Тост со пршута 80 ден. 40 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.11.2019 до 09.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот, и за носење

Опис

Вкусни сендвичи и тостови за носење во центарот на градот!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.