#СкопјеГурман! Богата комбинација за неодоливи сендвичи (takeaway)! 43% попуст на сендвич Melty Chicken или Beef American, врап Melty American или салата Melty Тhai во Melty

Цена од

69 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

120 ден.

Попуст

43%

Заштеда

51 ден.

Купени: 908

 • улица Владимир Полежановски 23/1-1, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 888 739

  meltyfoods@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Сендвич Beef American 180 ден. 120 ден.
Сендвич Melty Chicken 160 ден. 99 ден.
Wrap Melty American 120 ден. 69 ден.
Салата Melty Тhai 120 ден. 69 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 15.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за подигнување од локалот (за носење), не е вклучена достава

Опис

Состав на јадењата:

 • Beef American: лепче по избор, путер, кашкавал микс, чисто телешко месо, сос од печурки, карамелизиран кромид, кисели краставички, далтон сос.
 • Melty Chicken: лепче по избор, путер, кашкавал микс, пилешко, зелка, домат, италијански сос.
 • Wrap Melty American: пилешко месо, марула, кашкавал, сланина, кикирики, BBQ сос.
 • Салата Melty Тhai: пилешко месо, марула, зелка, брокула, пиперка, морков, кромид, сусам, таи сос.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.