#TETEKSPREDIZVIK: Прифати го предизвикот и освој патување! До 34% попуст на сендвич по избор (хамбургер, чикенбургер, бургер со шарска или со ќебапчиња) + Pepsi или пакет 10 ќебапчиња во ТЕТЕКС - Важи за носење и за ресторанот на трите локации

Цена од

119 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

170 ден.

Попуст

30%

Заштеда

51 ден.

Купени: 1368

Добивате

Опции на понудата:

Хамбургер + Pepsi од 0.33l 170 ден. 119 ден.
Бургер со шарска + Pepsi од 0.33l 200 ден. 139 ден.
Чикенбургер + Pepsi од 0.33l 180 ден. 129 ден.
5 ќебапчиња во лепче + Pepsi од 0.33l 140 ден. 99 ден.
10 ќебапчиња во лепче + Pepsi од 0.33l 210 ден. 139 ден.
10 ќебапчиња 130 ден. 99 ден.

Јадење по избор:

 • Хамбургер + Pepsi од 0.33l, цена: 170 ден. 119 ден.
 • Бургер со шарска + Pepsi од 0.33l, цена: 200 ден. 139 ден.
 • Чикенбургер + Pepsi од 0.33l, цена: 180 ден. 129 ден.
 • 5 ќебапчиња во лепче + Pepsi од 0.33l, цена: 140 ден. 99 ден.
 • 10 ќебапчиња во лепче + Pepsi од 0.33l, цена: 210 ден. 139 ден.
 • 10 ќебапчиња, цена: 130 ден. 99 ден.

Прифати го предизвикот #TeteksPredizvik и освој патување! Како да учествуваш?

 1. Заследи го Тетекс на Instagram
 2. Купи купон, сподели фото со #TeteksPredizvik и влези во извлекување за патување и други подароци


Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2018 до 23.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пијалокот Pepsi доаѓа во стаклена или пластична амбалажа, во зависност дали храната е за во ресторанот или за носење.
 • Понудата може да се користи на сите три локации на Ќебапчилница Тетекс (ул. Белградска бр. 125 - Стара Скопска Чаршија, ул. Битпазарска бр. 92 - Стара Скопска Чаршија и ул. Кеј 13-ти Ноември - Центар)
 • Подигнувањето на ќебапчиња (за носење) од Стара Скопска Чаршија се прави од локацијата на ул. Белградска бр. 125 (тел. 071 505 050) или од Тетекс во центар Центар (тел. 071 507 607, 077 665 555)
 • На локацијата во центар кепапчиња може да се нарачуваат и подгинуваат во период од 13 до 16ч и од 18 до 21ч.
 • Понудата важи и за "носење" и за седење во ресторанот

Опис

Ќебапчилница Тетекс е синоним за традиција, квалитет и спој на неодоливи вкусови кој датира од дамнешната 1970 година. Веќе 50 години успешно ја пренесува тајната за подготовка на највкусните ќебапчиња и бургери од генерација на генерација по која се единствени и препознатливи во градот. На двете локации во Старата Скопска Чаршија ќе пронајдете совршен спој на храна подготвена со многу љубов и автентично искуство во пријатен амбиент. Отсега, вашиот омилен сендвич или најдобрите ќебапчиња подготвени од свежо телешко месо може да ги пробате на уште една нова локација во центарот на градот, на Кејот на реката Вардар.

Состав на јадењето: 

 • ќебапчиња: свежо телешко месо
 • хамбургер сендвич: бургер лепче, плескавица од телешко месо, кромид, домат, зелена салата, помфрит, кечап или мајонез
 • чикенбургер сендвич: бургер лепче, пилешки стек, кромид, домат, зелена салата, помфрит, кечап или мајонез
 • лепиња со ќебапчиња: лепиња, ќебапчиња, сол, буковец
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.