#СкопјеГурман! Уникатни вкусови! До 45% попуст на сендвичи или салати по избор во Squeeze me

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

180 ден.

Попуст

45%

Заштеда

81 ден.

Купени: 618

Добивате

Опции на понудата:

Мала порција салата по избор 160 ден. 99 ден.
Голема порција салата по избор 200 ден. 120 ден.
Pesto & Chicken сендвич 180 ден. 99 ден.
Хумус и Авокадо сендвич 180 ден. 99 ден.
Ham & cheese сендвич 180 ден. 99 ден.

*Сендвичите се со интегрален леб

*Може да се направи микс од наведените салати по желба, зависно од расположливите вкусови во салат барот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.06.2019 до 20.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во локалот и за takeaway 
 • Купонот може да го искористите од понеделник до петок од 11:00 до 15:00 ч.

Опис

Состав на сендвичите:

 • Pesto & Chicken: песто, пилешки гради, биено сирење, рукола
 • Хумус и Авокадо: хумус, авокадо, сенф, кисели крставички 
 • Hum & cheese: Кашкавал и мортадела, намаз со павлака и лук

Состав на салатите:

 • Red pesto pasta: интегрална паста, песто од црвени пиперки, маслинки, биено сирење, босилек, шери домати, дресинг од маслиново масло
 • Tabulleh: киноа, црвени пиперки, маслинки, домат, магдонос, лук, маслиново масло, сенф, балсамико 
 • Green Salad: зелена салата, рукола, босилок, краставица, грашок, пченка, маслиново масло
 • Detox Cabbage Salad: црвена зелка, тиквички, морков, пиперка, босилек, индиски ореви, боровница, маслиново масло, балсамико
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.