Еднодневно капење во Шенѓин, Албанија (21.08-11.09.2022)! Еднодневна посета на песочната плажа + вклучен превоз од T.A Ganic Exclusive по промотивна цена од 950 ден.

Цена од

950 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 39

 • Кеј 13-ти Ноември бр.1, Скопје

  Одведи ме таму

  02 3117771, 071 775 529

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за еднодневна посета на Шенѓин, Албанија + вклучен превоз за термин по избор:

Опции на понудата:

Недела (21.08.2022) 950 ден. (15 еур)
Недела (28.08.2022) 950 ден. (15 еур)
Недела (04.09.2022) 950 ден. (15 еур)
Недела (11.09.2022) 950 ден. (15 еур)

Еднодневно капење во Шенѓин, Албанија 
*Повеќе за програмата прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2022 до 30.09.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате во агенцијата за слободни термини преку email или телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на компанијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Важат општите услови на СКТМ и T.A Ganic Exclusive
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Опис на програмата:

 • Поаѓање во 02:30 часот ( собирање на група во 02:00 на Дрводекот)
 • Ноќно возење со паузи за царински формалности и одмор.
 • Предвидено време за пристигнување во раните утриниски часови
 • Враќање во 18:00 ч.
 • Пристигнување во Скопје во вечерните часови
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.