Дестинација Македонија! Уживање во Охрид (Октомври)! 32% попуст на ноќевање за две лица во Tote Apartments Ohrid во вредност од 2200 ден. по цена од 1500 ден.

img

Цена

1500 ден.

Вредност

2200 ден.

Попуст

32%

Заштеда

700 ден.

Преостанато време

Купени: 3

Добивате

Ноќевање за две лица во Tote Apartments Ohrid

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2022 до 31.10.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби на 072 561 511
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите до компанијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доплата за туристичка такса од 40 денари директно во хотелот за едно лице 
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Grouper интересни факти за Охрид

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.

За компанијата

Tote Apartments Ohrid располагаат со два идентични апартмани за по две особи, на совршена локација во центарот на Охрид, на главниот булевар Туристичка, на само 2 минути од Охридската чаршија. Со својата местоположба нуди одлични предности. Пред самата зграда се наоѓаат маркети, зелен пазар, пекара како и локалната автобуска постојка за до омилените плажи.

Апартманите се опремени со кабловска TV, wifi, засебно купатило, тераса, машина за алишта, фен, пегла, клима инвертер.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.