Луксузно уживање на Халкидики (27.08-30.09.2023)! 32% попуст на ноќевање во сместување по избор во Pnoes Luxury Suite

Цена од

3844 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5642 ден.

Попуст

32%

Заштеда

1798 ден.
 • Paliouri 630 85, Greece

  Одведи ме таму

  6980209012

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање во сместување по избор:

Опции на понудата:

Ноќевање во Deluxe Suite Sea View (27.08-11.09.2023) 8,246 ден. (133 еур)
5,580 ден. (90 еур)
Ноќевање во Deluxe Suite Split Level Sea View (27.08-11.09.2023) 11,532 ден. (186 еур)
7,874 ден. (127 еур)
Ноќевање во Deluxe Suite Private Pool Side Sea View (27.08-11.09.2023) 14,818 ден. (239 еур)
10,106 ден. (163 еур)
Ноќевање во Premium Suite Private Pool Sea View (27.08-11.09.2023) 16,492 ден. (266 еур)
11,222 ден. (181 еур)
Ноќевање во Deluxe Suite Sea View (12.09-30.09.2023) 5,642 ден. (91 еур)
3,844 ден. (62 еур)
Ноќевање во Deluxe Suite Split Level Sea View (12.09-30.09.2023) 7,874 ден. (127 еур)
5,394 ден. (87 еур)
Ноќевање во Deluxe Suite Private Pool Side Sea View (12.09-30.09.2023) 10,168 ден. (164 еур)
6,882 ден. (111 еур)
Ноќевање во Premium Suite Private Pool Sea View (12.09-30.09.2023) 11,284 ден. (182 еур)
7,688 ден. (124 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање во сместување по избор
 • Користење на базен
 • Бебешко креветче (со претходно испратено барање до хотелот)
 • Wi-fi
 • Tуристичка такса и данок

*Ваучерот е валиден при максимална искористеност на капацитетот на редовните легла

*Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања за период од 12.09 до 30.09.2023 и потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања за период од 27.08 до 11.09.2023

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.09.2023 до 30.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email [email protected]
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања за период од 12.09 до 30.09.2023 и потребно е да престојувате минимум 5 ноќевања за период од 27.08 до 11.09.2023
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на капацитетот на редовните легла
 • Капацитет за престој во Deluxe Suite Sea View е: минимум 2 возрасни лица, максимум 4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 2 деца
 • Капацитет за престој во Deluxe Suite Split Level Sea View е: 2 возрасни лица, максимум 4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 4 деца
 • Капацитет за престој во Deluxe Suite Private Pool Side Sea View е: 2 возрасни лица, максимум 4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 2 деца
 • Капацитет за престој во Premium Suite Private Pool Sea View е: 2 возрасни лица, максимум 4 возрасни лица или 2 возрасни лица + 2 деца
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.