Септемвриско уживање во Лептокарија! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања за две, три, четири или пет лица во сместување и термин по избор во Вила Катерина од ТА Ариес

Цена од

5242 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5518 ден.

Попуст

5%

Заштеда

276 ден.

Добивате

Понудата е за пакет од 7 ноќевања за наем на студио во сместување и термин по избор

Опции на понудата:

7 ноќевања во двокреветно студио за 2 лица (16.09-23.09.2023) 8,618 ден. (139 еур)
8,187 ден. (132 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио за 3 лица (16.09-23.09.2023) 9,858 ден. (159 еур)
9,365 ден. (151 еур)
7 ноќевања во четирикреветно студио за 4 лица (16.09-23.09.2023) 10,478 ден. (169 еур)
9,954 ден. (161 еур)
7 ноќевања во петкреветен апартман за 5 лица (16.09-23.09.2023) 13,020 ден. (210 еур)
12,369 ден. (200 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио за 2 лица (23.09-30.09.2023) 5,518 ден. (89 еур)
5,242 ден. (85 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио за 3 лица (23.09-30.09.2023) 6,138 ден. (99 еур)
5,831 ден. (94 еур)
7 ноќевања во четирикреветно студио за 4 лица (23.09-30.09.2023) 6,758 ден. (109 еур)
6,420 ден. (104 еур)
7 ноќевања во петкреветен апартман за 5 лица (23.09-30.09.2023) 10,540 ден. (170 еур)
10,013 ден. (162 еур)

Понудата е за пакет од 7 ноќевања за наем на студио во сместување и термин по избор

*За користење на клима се доплаќа 5 € за еден ден 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.09.2023 до 30.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • Автобуски превоз од Битола и Прилеп е 40 € а од Скопје, Велес и Кавадарци е 45 €
 • За деца од 2 до 11,99 години се добива попуст од 10 € од редовната цена за автобуски превоз
 • За туристичка такса се доплаќа 0,50 € за еден ден за соба
 • За користење на клима се доплаќа 5 € за еден ден 
 • Сите доплати се прават директно во агенцијата
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.