Комплетен релакс и ослободување од болките! 61% попуст на комбинација од стручна медицинска, спортска и релакс масажа во времетраење од 90 минути од прочуениот физио-терапевт и масер Серџо во вредност од 1500 ден. по цена од 590 ден.

Цена

590 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

61%

Заштеда

910 ден.

Купени: 27

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Тодор Чангов ул. 2 бр. 5 - нас. Лисиче

  Одведи ме таму

  070 973 479

Добивате

Масажа комбинација од стручна медицинска, спортска и релакс во времетаење од 90 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.06.2019 до 01.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон
 • Напомена: Доколку купонот не се искористи до назначениот рок за користење, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Ослободете се од болките пред и по летниот одмор, во времетраење од цели 90 минути. 

Овој купон е посебно наменет за сите оние кои имаат болки во било кој дел од телото. По специјална промотивна цена од само 590 ден. добивате професионална спортска, медицинска и релакс масажа кај еден од најпознатите физио-терапевти Серџо Саит. 

Оваа масажа опфаќа најпрво медицински преглед односно медицнска масажа со која се лоцира болниот, вкочанетиот дел од телото и потоа се третира тоа место. Масажата е надополнета со спортска и релакс масажа во зависност од желбите и потребите на клиентот.

Доколку сте спортист и сакате само спортска масажа – тоа и ќе го добиете.

Топло ви препорачуваме да ја пробате масажата дури и ако немате проблем и болки бидејќи оваа масажа е поинаква од останатите, а она што ја прави таква е познатиот “фат” на Серџо Саит.

За Серџо Саит

Во 1985 та година Серџо Саит завршува факултет и добива диплома за физио-терапевт во Белград.  За време на креирање на своето над  30 годиншно искуство кое го има денес работел во заводот за рехабилитација во Козле, во Катлановска бања, хотел Молика, хотел Радика, хотел Бистра, Holiday In,  хотел Гранит и во многу други салони. Сега конечно отвора свој салон и почнува да работи сам.

Серџо Саит гарантира отстранување на болките!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.