71% попуст на сервис за возило (промена масло и филтри) + проверка на 8 точки + гратис перење на возило од Auto Spa во вредност од 2000 ден. по цена од 590 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

71%

Заштеда

1410 ден.

Купени: 5

 • ул. Тодор Чангов бр.52/1а, Скопје

  Одведи ме таму

  070 222 386

  asi.solution@outlook.com

Добивате

​​​​​​Сервис за возило (промена масло и филтри) + проверка на 8 точки + гратис перење на возило

Проверка на 8 точки вклучува:

 • Светлосна сигнализација
 • Подвозје
 • Кочници
 • Гуми
 • Глицерин
 • Антифриз
 • ATF (волан)
 • Течност за брисачи

 

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2019 до 31.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Попустот на сервисот е за работната рака, важи доколку се купат масло и филтри од сервисот на Auto Spa
 • Брендови со кои работат за масло и филтри: Shell, Fusch, Mann, Mahle, Hengst

Опис

Auto Spa нуди внатрешно и надворешно чистење на сите видови возила. Промена на филтри, масло, антифриз, плочки/гуртни за сопиачки.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.