53 ја следат оваа компанија


- 42%

Сет детска кацига со штитници

500 ден.

290 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Сетот содржи:
  • Кацига
  • Штитници за раце x 2
  • Штитници за нозе x 2
  • Материјал: Пластика и стиропор

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.