41 ја следат оваа компанија


- 16%

Сет детски алат Deluxe tool set 3 во 1

2000 ден.

1690 ден.

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Комплетот содржи 79 делови, вклучени се чекан, пила, очила за очи, навртки и завртки, клуч, шрафцигер и сл.
 • Наменето за возраст 3+ години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.