39 ја следат оваа компанија


- 62%

Сет од детски Toy Story тениски рекет и топче

500 ден.

190 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1

Шифра:

200000000118
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Играјте тенис на забавен начин со детскиот Toy Story тениски рекет и топче!

* Производот е наменет за деца над 3 години

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.