60% попуст на огромен сет куќа Dora the Explorer во вредност од 4000 ден. по цена од 1599 ден.

60% попуст на огромен сет куќа Dora the Explorer во вредност од 4000 ден. по цена од 1599 ден.

Вредност

4,000 ден.

Попуст

60%

Заштеда

2,401 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 5

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет куќа Dora the Explorer


Услови

 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Сетот куќа Dora the Explorer содржи:

 • Куќа на отварање
 • 2 кукли
 • 1 кукла на клацкалка
 • Сет мебел за уредување на куќичката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ