0 ја следат оваа компанија


Сет дрвени коцки

720 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Со купување на оваа понуда со Mastercard картичка добиваш 10% бонус во твојата торбичка по повод KIDS WEEK кампањата.

Опис

Сет од 12 дрвени коцки со димензија 5 цм х 5 цм спакувани во кутија. Може да изберете да бидат обоени или необоени.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Дрвено катче"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.