img Двојни, единечни и макси постелнини
img Детски постелнини
img Бањарки и пешкири
img Декоративни перничиња
img Ќебиња, јоргани, прекривки
img Машка и женска долна облека
img Чорапи и хулахопки

4 ја следат оваа компанија


img

Сет дупла постелнина Ранфорс

2750 ден.

2475 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Изберете си модерни, висококвалитетни, Ранфорс дуплипостелнини и внесете уникатност во вашата спална соба. Уживајте во мекиот и удобен материјал.

 • Димензии:
 • 1 x  јорганска навлака (200 x 220)
 • 1 х долен чаршав (240 х 260)
 • 2 х навлаки за перници (50 х 70)

Материјал: 100 % памук

За компанијата

Добро знаеме дека сонот е половина здравје, а една третина од нашиот живот поминуваме во спиење. Нека вашиот сон биде безгрижен и цврст со постелнините на Png Balkan.
Png Balkan e продавница за постелнини и се што му е потребно на вашиот дом како и на вас, со докажан квалитет и реноме од 2016 година.  
Во нашата продавница можете да ги пронајдете следните производи од докажаните брендови PNG, Bahar Textile, Class, Majoli, Huma One.

 • Луксузни постелнини со најразлични дезени за спална, единечна и детска соба
 • Уникатни и декоративни прекривки
 • Квалитетни јоргани и ќебиња за зимските денови
 • Перници за квалитетен сон за вас и вашите најмили
 • Декоративни перничиња во најразлични дезени
 • Бањарки и пешкири  за вашата бања
 • Покрај опрема за вашиот дом, исто така имаме и асортиман на:
 • Машка и женска долна облека и чорапи и хулахопки.

Ви нудиме врвен квалитет и пристапни цени!
 
Можете да не посетите на добро познатата локација: ул. „Никола Кљусев“ бр. 5, во близина на хотел Мериот, спроти Еуростандард банка.
Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.