46 ја следат оваа компанија


60% попуст на сет од две градинарски ракавици

500 ден.

199 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ракавици кои ви овозможуваат копање и садење во градината без посебни алатки
 • Направени од долготраен материјал
 • Едната од ракавиците има вградени канџи од ABS пластика
 • Целосно водоотпорни
 • Флексибилен дизајн
 • Отпорни на удари и пробивања

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.