46 ја следат оваа компанија


Сет едукативни картички за деца: Учење низ игра со буквите

690 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

УЧЕЊЕ НИЗ ИГРА СО БУКВИТЕ претставува сет од едукативни картички со азбуката изработени во соработка со Логопедско друштво Интеракција Плус.Картичките се изработени од цврст каширан картон,со илустрирани поими и реченици и преставуваат совршено едукативно помагало за сите оние кои за прв пат ја изучуваат азбуката и пишувањето.

 • Димензии: 7 x 11 cm
 • Број на картички: 31
 • Печат: пластифицирани (двостран) колор на цврст каширан картон

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.