44% попуст на сет експресен воз + шини во вредност од 890 ден. по цена од 499 ден. + бесплатна достава

Цена: 499 ден.

44% попуст на сет експресен воз + шини во вредност од 890 ден. по цена од 499 ден. + бесплатна достава

Вредност

890 ден.

Попуст

44%

Заштеда

391 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 2 | Остануваат: 1

Бесплатна достава
 • ул. Лермонтова бр. 3/1 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Сет експресен воз

*Производот не е наменет за деца под 3 години

*Користи 2 АА (големи) батерии кои не се вклучени во пакувањето 

 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.03.2017 до 30.04.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • 1 експресен воз
 • 10 шини
 • 1 мост
 • 14 поврзувачи
 • 3 подлоги за дрва
 • 2 електрични столбови
 • 1 улучни светло
 • 3 различни видови на дрва
 • Возот се движи во две насоки (напред и назад)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ