img

- 16%

Сет од 50 Glitza тетоважи за тело и нокти

700 ден.

589 ден.

Шифра:

200000000672
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Со купување на овој купон со Mastercard картичка донираш 10 ден. во Проект Среќа. Прочитај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Заблескајте со Glitza сетот сјајни тетоважи. Одберете го посакуваниот дизајн и нанесете го на кожа или нокти и украсете ги со комбинација од разнобојни светки. Тетоважите се водоотпорни, можат да останат и до неколку дена. Ако сакате да го промените изгледот, лесно и едноставно отстранете ја тетоважата од површината.

Сетот содржи:

 • 4 шаблони за тетоважи
 • 3 кутии со светки (секоја по 2g)
 • 20 мали камчиња
 • Четка
 • Пинцета

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.