52 ја следат оваа компанија


Сет маса и столови TONS GARDEN 9350

8490 ден.

Катeгории:

Опис

Карактеристики на производот:

 • Во сетот добивате 2 столици и една маса
 • Материјал: метал
 • Димензии на стол (9058): 56 x 60 x 88 см
 • Димензии на маса (9059): 70 x 71 см
 • Боја: темно сива

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.