39 ја следат оваа компанија


img

- 28%

Сет маса со две клупи на расклопување TONS GARDEN 9321

11500 ден.

8290 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Практичен дрвен сет составен од една маса и две клупи на преклоп за лесно складирање. Сетот е изработен од дрво и метал, премачкани со заштитни материјали за подолга трајност и задржување на бојата.

 • Материјал: дрво и метал
 • Димензии:
 • Маса: 180 х 75 x 72 cm
 • Клупа: 180 х 25 х 43 cm

 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.