41 ја следат оваа компанија


img

- 34%

Сет машинка за шишање Gemei GM-657 + 4 додатоци за должина

1500 ден.

990 ден.

Купени:

3

Шифра:

300000000519
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • х 1 машинка за шишање
 • x 1 додаток за должина од 3mm
 • x 1 додаток за должина од 6mm
 • x 1 додаток за должина од 9mm
 • x 1 додаток за должина од 12mm
 • x 1 шише со течност за подмачкување
 • Полнач
 • Потребно е полнење од 8 часа
 • Може да се користи со и без кабел 
 • Ергономски дизајн
 • Лед светло за индикација при полнење 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.