Детски сет Mickey Mouse Club House

1300 ден.

1099 ден.

Шифра:

200000000687
  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

    Одведи ме таму

    070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Детски сет Mickey Mouse Club House со висина од 9cm. Нова iMT технологија - Кога играчката ќе се приближи до сетот за игра, ќе се уклучат светлата  и/или музика. Сите фигури се подвижни во зглобовите. 5 различни играчки: Mickey, Minnie, Пајо Патор, Плутон и Шиљо.

  • Димензии на пакувањето: 31 х 27 х 7cm

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.