Одличен сет модерни несесери за секоја дама! Сет модерни несесери во модел по избор

700 ден.

499 ден.

Опција е задолжително поле!

Купени:

1
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Сет од 3 несесери - модел 1:

 • вклучено 1 мало огледало
 • водоотпорен матерјал
 • рачка за носење
 • издржлив патент

Сет од 2 несесери + клучеви - модел 2

 • ​несесер кој се заклучува (вклучени клучеви во пакувањето)
 • рачка за носење
 • изработена од тврди матерјали 

1 голем несесер - модел 3:

 • рачка за носење
 • изработена од тврда подлога обложена со неопрен
 • издржлив патент
 • вклучено огледало 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.