Направи сам! 17% попуст на сет 4 во 1 – Модни додатоци во вредност од 1000 ден. по цена од 829 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Направи сам! 17% попуст на сет 4 во 1 – Модни додатоци во вредност од 1000 ден. по цена од 829 ден.

Цена

829 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

17%

Заштеда

171 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Направи сам! Сет 4 во 1 – Модни додатоци + бесплатна достава


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Израдувајте ги Вашите пријатели! Со помош на овој сет направете повеќе видови на шарени алки.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ