41% попуст на сет Monkey од две порцелански шољи , две порцелански лажички и два порцелански подметачи + бесплатна достава во вредност од 1100 ден. по цена од 649 ден.

41% попуст на сет Monkey од две порцелански шољи , две порцелански лажички и два порцелански подметачи + бесплатна достава во вредност од 1100 ден. по цена од 649 ден.

Вредност

1,100 ден.

Попуст

41%

Заштеда

451 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1 | Остануваат : 5

Бесплатна достава

MS

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет Monkey од две порцелански шољи , две порцелански лажички и два порцелански подметачи+ бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • 2 порцелански шољи
 • 2 порцелански лажички
 • 2 порцелански подметачи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ