42 ја следат оваа компанија


- 52%

Сет Monkey од две порцелански шољи, две порцелански лажички и два порцелански подметачи

600 ден.

290 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1

Шифра:

3000000000637
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 2 порцелански шољи
 • 2 порцелански лажички
 • 2 порцелански подметачи

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.