- 22%

Сет од порцеланска чаша, лажичка и подметач по избор: MR или MRS

700 ден.

549 ден.

Опција е задолжително поле!

Шифра:

300000000636
  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

    Одведи ме таму

    070 505 099

  • 070 505 099

Опис

Практичен сет од порцеланска чаша, лажичка и подметач кој е уникатен подарок за него и за неа!

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" тука
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.