Професионални ножеви за сите љубители на готвењето! До 49% попуст на сет кујнски ножеви со врвен квалитет по избор од KABOSHON

Цена од

5960 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9930 ден.

Попуст

40%

Заштеда

3970 ден.
 • Strumica, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 202 450

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Сет ножеви: двоен 9,930 ден. 5,960 ден.
Сет ножеви: троен 11,475 ден. 6,880 ден.
Сет комплет: двоен и троен сет 21,405 ден. 10,900 ден.

*Подетално за производите може да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.03.2023 до 31.05.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се достапни само со достава
 • За нарачка над 6000 ден. доставата е бесплатна, за нарачки до 6000 ден. потребна е доплата од 130 ден. за достава
 • За достава на производите потребно е да се испрати мејл на [email protected] со купон код, пин код, име, презиме, адреса за достава и телефон
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Сет ножеви
Овој комплет ножеви е произведен од компанија која ја усовршува уметноста и изработката на врвните ножеви за готвење уште од 19 век. Тие произведуваат ножеви со врвен квалитет за различни водечки брендови како и KABOSHON. Сечилата кои се користат се направени од високо јаглероден челик кој произведува супер остар раб кој е совршен за сечење месо, зеленчук и овошје, како за почетници така и за напредни готвачи.

 • Совршено балансирано - Секое сечило е дизајнирано и тестирано да биде неверојатно добро избалансирано. Тоа значи дека ќе можете да ги користите вашите ножеви подолг временски период без да Ви ја повреди или измори раката.
 • Удобно - Генерациите на изработка создадоа ергономски дизајниран држач кој работи за сите типови големини на раце и стилови на готвење. Нашата елегантна и модерна црна водоотпорна рачка Ви помага секогаш да имате силно, сигурно држење на вашиот готварски нож.
 • Фантастичен подарок - Подарете убав подарок кој е и функционален и корисен. Со основна грижа за ножевите, нашите сечила ќе траат цел живот на готвење и вкусни спомени со оние што ги сакате. Нашиот стартер сет со 2 ножеви доаѓа спакуван во елегантна кутија за подарок. Одличен е и за почетници или напредни готвачи.

За компанијата

KABOSHON е бренд кој е целосно насочен кон животот и животниот стил. За таа цел, на пазарот нудиме висококвалитетни и иновативни производи за секој дневна употреба. Но, нашата мисија е многу повеќе од само убавина и мода - ние ви нудиме можност да учествувате во успехот на нашата компанија! Ние им помагаме на луѓето да започнат нов живот со целосна слобода и благосостојба!

Зошто KABOSHON е толку посебен?

Во основа, нудиме производи за секојдневниот живот, за секого, со исклучителен квалитет.

Сигурно познавате голем број на луѓе во вашето опкружување кои се заинтересирани за убавина, велнес и животен стил.

Тогаш, зошто да не заработите нешто од тоа? Можете да им препорачувате одлични производи и за возврат да добивате искрена и лична благодарност, а истовремено и профитабилен финансиски бенефит.

Ова покажува: Дека ги комбинираме љубовта, здравјето и успехот - да, тоа е сосема возможно!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.