7 ја следат оваа компанија


Сет од 50 тетратки А4 со коцки

2125 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

 • Тетратка А4, 80 страни
 • Корица 300гр, пластифицирана + УВ селективен лак
 • Бренд: Skribo

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 390 денари
 • За нарачки под 390 денари се доплаќа 150 денари
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел:  070 357 561
 • Види ја продавницата на "Knizara.mk" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Печатница Софија Богданци е семеен бизнис кој речиси триесет години опстојува на пазарот. Постојаното усовршување и надградување резултираше со тоа да бидеме една од најдобрите печатници во Македонија која го има заокружено целокупниот процес од идеја до реализација. Техничко - технолошки сме комплетно опремени со современи машини, а имаме добиено и повеќе меѓународно признати сертификати. Наш главен приоритет во моментов се производи со врвен квалитет, кои се безбедни за човекот и околината. Максимално се трудиме да бидеме во тек со сите новитети во графичката индустрија. Нашето портфолио на производи е навистина богато, но главен фокус претставува производството на амбалажа за храна и фармација, печатење рекламен материјал, издавање и печатење на книги и производство на микровал.
Scribo - нов бренд кој ќе опфати производство и продажба на тетратки, планери за разни професии, бизнис нотеси, блокови за цртање и скицирање, gift линија на кеси и
кутии за вино. Истите ќе ги пласираме на нашата online продавница www.knizara.mk , но ќе додадеме и асортиман кој им е потребен на потрошувачите за нивните бизниси и нивните деца во образовниот процес. 

Се што ви е потребно од училишен прибор и технички помагала за образовниот процес до
канцелариски материјали за потребите на бизнис заедницата во Македонија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.