Автомобилски лед сијалици H4

990 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Остануваат:

19
  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Опис

Сет од две лед Автомобилски сијалици модел H4 

Спецификации:

Моќност: L / 36 W, H / 36 W

Боја на светлина : 6500 K

Лумени: L/ 8000 LM

Волтажа: DC 9-32 V

Работна температура: -40°C ~ +80°C

Дизајнирани со специјален коолинг систем

Произведени од алуминиум за производство на авионски делови HCCR60633

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.