46 ја следат оваа компанија


- 34%

Сет од 3 тегли за зачини

900 ден.

590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: Стакло
 • Димензии:
 • 350 ml (10.4 x 9.4 cm)
 • 600 ml (15 x 9.4 cm)
 • 900 ml (20 x 9.4 cm)
 • Боја по избор во зависност од количините

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.