53 ја следат оваа компанија


- 22%

Сет од 5 ластици за вежбање

500 ден.

390 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Сет од 5 ластици за вежбање со различна отпорност
 • Зелена: x-Light
 • Жолта: Light
 • Црвена: Medium
 • Сина: Heavy
 • Црна: x-Heavy
 • Ширина: 5 см
 • Должина: 30 см

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.