Сет од 5 пластични модли за колачи со модел по избор

150 ден.

49 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

6

Шифра:

0300000000865
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Човече 150 ден. 49 ден.
Ѕвезда 150 ден. 49 ден.
Коцка 150 ден. 49 ден.
Цвет 150 ден. 49 ден.
Круг 150 ден. 49 ден.
Срце 150 ден. 49 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • сет од 5 пластични модли за колачи во различни бои
 • Лесни за употреба
 • Лесни за чистење
 • Одлична за брза подготовка на најразлични видови на колачи
 • 5 различни големини: 9cm; 8cm; 7cm; 6cm; 5cm;

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.