28% попуст на сет од 6 мини кутии за зачини + бесплатна достава во вредност од 500 ден. по цена од 359 ден.

РАСПРОДАДЕНО

28% попуст на сет од 6 мини кутии за зачини + бесплатна достава во вредност од 500 ден. по цена од 359 ден.

Цена

359 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

28%

Заштеда

141 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 22 | Остануваат : 2

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет од 6 мини кутии за зачини

 • Бесплатна достава

Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производ

 • Може да се користи во фиока или да се постави на ѕид
 • 6 пластични оддели
 • Совршен за во вашата кујна
 • Димензии: пречник 8cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ