37% попуст на сет од 6 модли за сладолед во вредност од 550 ден. по цена од 349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

37% попуст на сет од 6 модли за сладолед во вредност од 550 ден. по цена од 349 ден.

Цена

349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

550 ден.

Попуст

37%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 3

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет од 6 модли за сладолед

 • Бесплатна достава

За сите подетални карактеристики на производот погледнете во делот ОПИС.


Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава за нарачки над 500ден. можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 6 модли за сладолед
 • Материјал: Силиконска гума
 • Безбедна за во микробранова и замрзнувач
 • Лесни за чистење
 • Можат да издржат температура од -40 степени до 230 степени
 • Стилски дизајн кој не зафаќа многу простор
 • Должина: 20cm
 • Дијаметар: 4cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ