- 64%

Акција на сет од 6 модли за сладолед

550 ден.

199 ден.

Шифра:

300000000826
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 6 модли за сладолед
 • Материјал: Силиконска гума
 • Безбедна за во микробранова и замрзнувач
 • Лесни за чистење
 • Можат да издржат температура од -40 степени до 230 степени
 • Стилски дизајн кој не зафаќа многу простор
 • Должина: 20cm
 • Дијаметар: 4cm

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.