46 ја следат оваа компанија


Сет од 6 сликовници: Најубави сликовници за најмладите

690 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Најубави сликовници за најмладите е новообјавен сет од 6 сликовници прилагодени за најмладите со следните теми:

 • домашни животни
 • шумски животни
 • зоолошка градина
 • морски свет
 • зеленчук
 • овошје
 • Димензии: 7,5 x 7,5 cm
 • Број на страници: 10 (каширан картон)

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.