53 ја следат оваа компанија


- 50%

Сет од 6 здели

500 ден.

250 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Сет од 6 здели
  • Материјал: Керамика
  • Длабочина: 3.5 cm
  • Дијаметар 16 cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.