40% попуст на сет од 7 пластични кутии за складирање во вредност од 500 ден. по цена од 299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

40% попуст на сет од 7 пластични кутии за складирање во вредност од 500 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 14

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Сет од 7 пластични кутии за складирање

 • Бесплатна достава

За подетални карактеристики на производот погледнете во делот ОПИС.


Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава за нарачки над 500ден. можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • сет од 7 пластични кутии за складирање во различни бои
 • Лесни за употреба
 • Лесни за чистење
 • Одлична за складирање храна во ладилникот

Димензии:

 • 28 x 20.5 x 10 cm
 • 23.5 x 16.5 x 8.5 cm
 • 21 x 14.5 x 7.5 cm
 • 18.5 x 11.5 x 6 cm
 • 16.5 x 9.5 x 5 cm 
 • 14.5 x 7.5 x 4 cm
 • 12.5 x 5.5 x 3 cm
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ