46 ја следат оваа компанија


Сет од два несесери со модел по избор

250 ден.

149 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

100000000144
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Димензии:

 • Несесер со 2 рачки и правоаголна метална рамка - 21cm x 16cm ширина, 16cm длабина
 • Несесер со 1 рачка цилиндар - 15cm ширина, 17cm длабока

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.