39 ја следат оваа компанија


Акција на сет од две градинарски ракавици

500 ден.

120 ден.

Преостанато време

Купени:

7

Шифра:

300000000730
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ракавици кои ви овозможуваат копање и садење во градината без посебни алатки
 • Направени од долготраен материјал
 • Едната од ракавиците има вградени канџи од ABS пластика
 • Целосно водоотпорни
 • Флексибилен дизајн
 • Отпорни на удари и пробивања

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.