40 ја следат оваа компанија


Сет од две H4 LED Светла за автомобил

1500 ден.

890 ден.

Преостанато време

Шифра:

600000000062
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 36W
 • 3800lm
 • Животен век: 6000h
 • DC 8V-48V
 • Висока температурна издржливост (до 200 'C)
 • Систем за ладење (високобрзински вентилатор)
 • Температурна заштита на електрика
 • Безбедни и ефикасни

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.