50 ја следат оваа компанија


- 23%

Сет од 3 тави за торта во различни форми

900 ден.

690 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • 3 тави во различни форми: правоаглона, кружна и срце
  • Дното на тавите се вади
  • Стега за прицврстување

Димензии:

  • 26-24-22 cm.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.