55 ја следат оваа компанија


img

- 33%

Сет од 3 тави за правење торта

600 ден.

400 ден.

Преостанато време

Шифра:

0300000000482

Опис

Карактеристики на производот:

  • Идеални за правење торти и чиз кејк
  • 3 димензии со дијаметар 24cm, 26cm и 28cm

 

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.