34% попуст на сет пикадо + 6 стрелки во вредност од 450 ден. по цена од 299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

34% попуст на сет пикадо + 6 стрелки во вредност од 450 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

450 ден.

Попуст

34%

Заштеда

151 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

 • Сет пикадо 
 • 6 стрелки

 


Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Одличен пикадо сет за забава со најблиските. Пикадото е со дијаметар од 35 cm. Стрелките се со метална основа. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.