39 ја следат оваа компанија


- 34%

Сет пикадо + 6 стрелки

450 ден.

299 ден.

Преостанато време

Купени:

3

Шифра:

200000000260
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Одличен пикадо сет за забава со најблиските. Пикадото е со дијаметар од 35 cm. Стрелките се со метална основа. 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.