46 ја следат оваа компанија


- 30%

Сет пловак + арматура за моноблок WC шолја

600 ден.

419 ден.

Шифра:

1500000000076
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x1 сет пловак + арматура за WC шолја
 • Намена: само за моноблок шолји
 • Материјал на арматура: пластика и месинг
 • Со приклучок на 3/8 и 1/2
 • Големина на пловак: стандардна
 • Бренд: NOVA

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.